Hírek
2016. December 19. 05:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
A héten sem várható jelentősebb havazás

A következő napokban sem várható jelentősebb havazás. A karácsonyi hétvégén is csak helyenként lehet ónos szitálás, hószállingózás. Emellett borult, ködös idő várható, többfelé napközben is mínuszokra kell készülni
- olvasható az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzésében.
Hétfőn az ország nagy részén folytatódik a borult, párás idő, helyenként tartósan megmarad a zúzmarás köd, csak kis körzetekben - elsősorban délen - süthet ki a nap. Helyenként valószínű ónos szitálás, hószállingózás. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 6 és mínusz 1, a legmagasabb hőmérséklet mínusz 4 és plusz 2 fok között várható.
Kedden, szerdán és csütörtökön az ország nagy részén borult, párás, néhol ködös idő valószínű. Számottevő csapadék nem lesz, de szitálás, hószállingózás előfordulhat. A leghidegebb órákban mínusz 7 és mínusz 2, napközben mínusz 2 és plusz 3 fok között alakul a hőmérséklet.
Pénteken és szombaton általában borult, párás idő valószínű. Számottevő csapadék nem lesz, de szitálás, hószállingózás előfordulhat. A minimumhőmérséklet mínusz 7 és mínusz 2, a maximumhőmérséklet mínusz 2 és plusz 3 fok között valószínű.
Vasárnap is borult, párás idő valószínű. Elszórtan várható eső, ónos eső, hószállingózás, de csak jelentéktelen mennyiségű csapadék hullhat. A leghidegebb órákban mínusz 7 és mínusz 2 fok között alakul a hőmérséklet. Napközben 0-6 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: új repülésfejlesztési központot hoz létre Magyarországon a Gripeneket gyártó Saab-csoport
2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld
Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport
A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.
2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld
Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség
Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok