Hírek
2019. Augusztus 08. 17:08, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kajlával díjmentesen utazhatnak az alsó tagozatos diákok

Díjmentesen utazhatnak és megismerhetik az országot az alsó tagozatos diákok a Magyar Turisztikai Ügynökség Hol vagy, Kajla? nevű programja keretében
– mondta az ügynökség marketing és értékesítési vezérigazgató-helyettese csütörtökön az M1-en.
Németh Anna hozzátette: a program célja, hogy az alsós diákok bejárják az országot, megismerve a magyar természeti, épített és kulturális kincseket.
Mint mondta, a turisztikai ügynökség kifejlesztett egy, a programmal azonos nevű applikációt, amely képekkel és videókkal segíti a helyszínek könnyebb megismerését.
A programot támogató Máv-Start Zrt. szolgáltatásfejlesztési és értékesítési vezérigazgató-helyettese, Kormányos László tudatta: június óta több mint négyezer különböző útvonalon, 72 ezer alkalommal utaztak ingyenesen alsó tagozatos diákok a Hol vagy, Kajla? nevű program keretében.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 09:02, kedd | Belföld
Egyre többen élnek vissza a NAV nevével
Egyre többen élnek vissza a NAV nevével. A NAV a honlapján nemcsak a legfontosabb információkat teszi közzé, hanem azoknak az sms-eknek, e-maileknek a képét is, amelyekkel a leggyakrabban próbálkoznak a csalók.
2025. Április 08. 07:51, kedd | Belföld
Szlovákia a száj- és körömfájás betegség miatt ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon
A haszonállatok egy részét sújtó száj- és körömfájás betegséggel összefüggésben Szlovákia keddtől ideiglenesen felújítja az ellenőrzéseket a magyar és osztrák határon
2025. Április 08. 07:50, kedd | Belföld
Nagy István: nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen
Nincs újabb kitörés, folytatódik a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen - hangsúlyozta Nagy István agrárminiszter az állategészségügyi operatív törzs ülését követő sajtótájékoztatón hétfőn Mosonmagyaróv
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.